Korduvad küsimused

Kuidas lõigata tsementpuitlaastplaati?

Lõikamiseks on soovitav kasutada kiviplaatide lõikamiseks ettenähtud teemant-lõikeketast. Arvestada tuleb asjaoluga, et plaatide lõikamisel vabaneb suur kogus tolmu, seega on vaja lõikamisel kasutada tolmuimemise seadmeid.

Kuidas puurida tsementpuitlaastplaati?

Avade puurimiseks kastutatakse metalli puure või kõvasulamotsaga kivipuure.

Kuidas transportida tsementpuitlaastplaati?

Plaate transporditakse horisontaalasendis, kaitstes plaate vihma, mehaaniliste vigastuste ja deformatsiooni eest.

Kuidas ladustada tementpuitlaastplaati?

Tsementpuitlaastplaadi SVIR paneelid ladustatakse siseruumides kuni 600 mm kõrgustes pakkides, sorteerituna vastavalt plaadi paksuste ja suuruste järgi. Pakendite plaadid peavad olema ladustatud horisontaalselt,  tasasel puitalustel või puitprussidel sammuga max  500 mm,  horisontaaltasapinna hälvega < 5mm.

Kuidas kinnitada tsementpuitlaastplaati kruvidega?

Kruvide augud tuleb eelnevalt välja puurida, kruviavade läbimõõt peab olema 1,2 korda suurem kui kruvide läbimõõt. Võib kasutada ka korrosioonikindlaid isepuurivaid peitpeaga, iselõikuvaid kruve. sel juhul ei ole vaja eelnevalt auke ette puurida. Professionaalse kinnituse jaoks on soovitatav kasutada pneumaatilise või elektrilise juhtimisseadmega kruvikeerajat või trelli.

Kuidas viimistleda tsementpuitlaastplaadi vuuke?

Soovitame kasutada polüuretaanist hermeetikuid, mis on mõeldud betoonpindadele. Kruntimiseks kasutada betoonpindadele mõeldud veekindlaid kruntimisvahendeid.

Missugune on tsementpuitlaastplaatide koostis?

Tsementpuitlaastplaatides CSP-s kasutatakse portlandtsementi margiga 500, täiteainena okaspuidu (kuusk, mänd) töötlemisjääke ja keemilisi lisandeid :  plastifikaatoreid, milles ei ole räbu lisandite sisaldus suurem kui 5%, vedelat klaasi ja alumiiniumsulfaati.  Lisandite kogus ja struktuur määratakse sõltuvalt CSP plaadi kvaliteedist ja sordist.

Toote tellimine saadab päringu ning maksmine toimub hiljem. Peida

etET
en_GBEN etET
×
×

Cart